W dniu 04.08.2019 roku w Warszawie odbędzie się uroczysty przemarsz upamiętniający ósmą rocznicę śmierci przywódcy Samoobrony Śp. Andrzeja Leppera. 

Od godz.10.00 do godz.10.45 przed obecną siedzibą biura, odbędzie się zbiórka członków i sympatyków Samoobrony,  połączona z przygotowaniem do przemarszu pod tablicę przy Alejach Jerozolimskich 30. 

Marsz ruszy o godz. 10.45. O godz. 11.00 przed budynkiem, na którym umieszczona jest  tablica upamiętniająca Andrzeja Leppera odbędzie się uroczyste spotkanie z okazji ósmej rocznicy śmierci przewodniczącego Samoobrony Śp. Andrzeja Leppera. Po wystąpieniu obecnego przewodniczącego Lecha Kuropatwińskiego i zaproszonych gości, nastąpi rozwiązanie marszu, po czym wszyscy uczestnicy udadzą się do miejscowości Borki Kosy w gminie Zbuczyn. Tam o godz. 12.00 odbędzie się uroczysta Msza  Św. w intencji Andrzeja Leppera. Po niej nastąpi odczytanie życiorysu Andrzeja Leppera oraz historii blokad rolniczych w związku z 20-tą rocznicą masowych blokad rolniczych. Wystąpienia przewodniczących i zaproszonych gości zakończą ósmą rocznicę śmierci Śp. Andrzeja Leppera.

Zaprasza przewodniczący
Lech Kuropatwiński